0
UKR

Гарантія

Наш інтернет-магазин надає гарантію на весь асортимент обладнання, яке поставляємо
Наш інтернет-магазин надає гарантію на весь асортимент обладнання, яке поставляємо

Ніщо не вічне і навіть найвідоміші бренди не можуть дати 100% гарантії на безперебійну експлуатацію пристрою. Напевно деякі з вас стикалися з ситуаціями, в яких техніка виходить з ладу, а гарантійний термін ще не закінчено. У ці моменти у вас в голові виникають питання: «А куди звертатися в разі поломки? Скільки коштує ремонт? Відремонтують мені його або нададуть новий товар? » - і так далі. Ми пропонуємо вам ознайомитися з інформацією, наданою нижче, яка, безумовно, допоможе вам, якщо сталася поломка нашого пристрою.

УМОВИ ПРИЙОМУ ТОВАРУ ПО ГАРАНТІЇ:
Наявність документів, що підтверджують Вашу покупку.
Відповідність серійних номерів обладнання і номерів, зазначених в гарантійному талоні.
Відсутність слідів відкриття, механічних пошкоджень або пошкоджень захисних пломб, стрічок, наклейок тощо.
ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
Бувають обставини, коли покупець хоче повернути гроші за товар або зробити обмін. У разі якщо користувач вважав за краще поміняти товар належної якості на аналогічний, але більшої ціни, то йому доведеться доплатити різницю у вартості, а якщо ж покупець захоче повернути гроші, то вони повертаються таким же способом, яким був оплачений товар. Термін повернення і обміну становить 14 календарних днів відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів».
Наш інтернет-магазин надає гарантію на весь асортимент обладнання, яке поставляємо
Ремонт товару при належній експлуатації

Процедура ремонту техніки при правильній експлуатації не представляє ніяких складнощів. Після того, як ви принесете пристрій, з усією необхідною комплектацією і документацією, ви заповнюєте бланк, на якому ставитиметься печатка, і ви його зберігаєте до того моменту, доки пристрій не відремонтують. У разі неможливості ремонту виробу, вам буде надано аналогічний пристрій або ж вам повернуть гроші.

Ремонт у випадках, коли гарантія не поширюється

У випадках не гарантійного ремонту обладнання, наш сервісний центр проведе огляд товару і повідомить вам про можливості виконання ремонту, його терміни і вартість.

Весь пропонований товар на нашому сайті проходить контроль якості, тому обладнання, придбане у нас, буде радувати вас довгі роки. Ну а якщо трапитися поломка, ви вже знаєте що робити :)