0
UKR

Готові рішення PON

Сучасні технології не стоять на місці і з постійним зростанням використання новітніх розробок (FullHD, UltraHD 4K, UltraHD 8K), у користувачів зростає необхідність в підключенні з високою пропускною здатністю. Як відомо більшість абонентських підключень проводиться за допомогою "мідних" з'єднань (вита пара), що не дає можливості в повній мірі користуватися всіма можливостями передових технологій.

Технологія PON
Що таке PON?

Технологія PON (Passive Optical Network) має на увазі підключення обладнання абонентів за допомогою оптоволоконного каналу, який проводиться безпосередньо в квартиру. Дана модель підключення дозволяє поліпшити не тільки якість сигналу, а й швидкість передачі даних до 1Gb/s.

Технологія PON
Основні переваги використання PON:
  • збільшення швидкості передачі даних (оптоволокно володіє великою пропускною здатністю, що сприяє поліпшенню якості і збільшенню швидкості передачі даних на відміну від інших технологій);
  • збільшення надійності мережі (оптоволокно стійке до різного електромагнітного впливу і захищене від несанкціонованого доступу);
  • забезпечення додаткових сервісів (можливість підключати: IP-відеоспостереження; охоронних систем безпеки);
  • гнучкість в налаштуванні обладнання (при використанні технології PON можна здійснити налаштування обладнання за індивідуальними уподобаннями користувача з можливістю отримувати необхідний сервіс);
  • перспектива використання в майбутньому (технологія PON на певний час дозволяє вирішити задачу пов'язану з постійним зростанням вимог до швидкості передачі даних для одержуваного користувачем контенту).
Готові рішення для організації пасивної волоконно-оптичної мережі доступу OTT-PON (багатоквартирний житловий будинок)

Оптичне обладнання складається з:

1. Універсальної оптичної розподільної шафи ОТТ-DB-192 або муфти FIST-GCO2-FD6-NN, яка має плоску конструкцію корпусу для зручності кріплення на стіну, є повністю герметичною і захищеною від впливу навколишнього середовища системою організації оптичних волокон і забезпечує функції зрощування і розміщення пасивних компонентів мережі (оптичних разветвителей).

Муфта має 6 круглих вводів для розподільних кабелів і один овальний - для транзитного кабелю, а також односторонній універсальний монтажний профіль (UMS) для монтажу різних комбінацій збірок касет для зварювання волокон SOSA2 і збірок касет з оптичними розгалужувачами SASA2. Касета з перехідником FSASA2 є повністю герметичною конструкцією, яка вміщує в себе пасивний оптичний розгалужувач.

Технологія PON

Муфта має розміри: 432 х 279 х 150 мм.

2. Оптичного розподільного боксу OTT-FB-08LC. Бокс призначений для відгалуження волокон з транзитного міжповерхового лінійного кабелю на максимально вісім пігтейлів для подальшого підключення абонентів. Бокс має два порти для введення/виведення транзитного міжповерхового кабелю, і вісім портів для виведення кабелів абонентської розводки. Всередині боксу розташовується комутаційна панель з можливістю установки до восьми модифікованих адаптерів типу LC/UPC або LC/АPC, а також касета для викладки зростків і запасу 12-ти оптичних волокон з універсальним тримачем зростків. Бокс встановлюється на стіні на кожному поверсі будівлі.

Технологія PON

3. Абонентського настінного модуля OTT-FOB-02. Це компактний настінний модуль для одного стандартного адаптера або двох адаптерів типу LC. Крім того, є можливість встановлювати роз'єм RJ45 для окінцювання пар мідножильного кабелю.

Модуль забезпечує надійний захист оптичних волокон від механічних пошкоджень і технологічний доступ до пасивних компонентів абонентської мережі.

Модуль застосовується в приміщенні абонента, як кінцевий пристрій для мереж доступу. У модулі кабель абонентської розводки (наприклад, OTT-DROP) комутується з патчкордом, що приходять від активного пристрою абонента (модему).

Модуль має розміри: 81 х 116 х 38 мм.

Технологія PON

4. Кабель OTT-DROP для проведення комутації між розподільним боксом OTT-FB-08LC і абонентськими пристроями OTT-FOB-02. Кабель може бути окінцьований з двох або з одного боку роз'ємами типу LC/UPC або LC/APC.

Технологія PON
Технологія PON