0
UKR

Про нас

Ми раді представити Вам нашу команду

Для створення великого і злагодженого колективу необхідно, в першу чергу, зібрати однодумців і професіоналів своєї справи. Це повинен бути злагоджений механізм, в якому всі зайняті своєю справою, але в будь-який момент зможуть допомогти один-одному у складній або нестандартній ситуації. Наші фахівці мають величезний досвід роботи в сфері телекомунікацій, систем безпеки та відеоспостереження, а також нової, але вже розповсюдженої технології Розумний Дім (IoT). Немає складних і неможливих завдань - це головне кредо нашої команди.

ДМИТРО
Директор

Має за своїми плечима більше 15-ти років досвіду роботи. Він розбирається в проектуванні телекомунікацій і спілкується на «ти» з усіма розумними гаджетами, і завжди в курсі про цікаві новинки і нові технології. Дмитро стежить за тим, щоб в його компанії панувала по-справжньому сімейна атмосфера. Він завжди знає актуальний стан справ, і може дати правильну мотивацію до роботи.

Відділ «Телекомунікації»

У цьому відділі завжди кипить робота. Тут знаходяться професіонали своєї справи, які розбираються в будь-якому телекомунікаційному обладнанні, і неважливо, чи це - патч-корд, муфта, кабель або зварювальний апарат для оптики. Вони без труднощів допоможуть вибрати саме те, що дійсно необхідно вам. Кожен з них готовий в будь-яку хвилину проконсультувати Вас і запропонувати найбільш підходящий варіант.

ГАЛИНА
Керівник відділу

Клієнти завжди раді чути її приємний голос у телефонній трубці, а її фірмове: «Вітаю Вас, чим Вам допомогти?» не залишить байдужим нікого. Вона справжній професіонал і має більше 10-ти років досвіду роботи в сфері телекомунікацій. Завжди дасть відповідь на будь-які питання і запропонує оптимальні методи їх вирішення.

Відділ «Системи відеоспостереження та безпеки / SmartRoom»

«Безпека» - слово, яким можна охарактеризувати цей відділ. У ньому знаходяться професіонали з величезним досвідом роботи і колосальним багажем знань в цій сфері. У поєднанні з працьовитістю і відповідальністю все це дозволяє швидко, а головне якісно реалізовувати навіть найскладніші проекти в сфері систем безпеки і відеоспостереження. Звертаючись до нас - ви отримаєте вичерпну інформацію з питань функціонування, проектування і підбору обладнання, а найголовніше - заощадите свої гроші, час і нерви.

МИХАЙЛО
Керівник відділу

Він завжди «на зв'язку». Всі проекти знаходяться під його безпосереднім контролем, що дозволяє оперативно змінювати деталі проектування або замінювати обладнання. Михайло профі у сфері відеоспостереження! Гнучкість в рішеннях дозволяє йому з легкістю реалізовувати масштабні проекти.

КОСТЯНТИН
Технічний директор

Людина, у якої завжди є «свіжий погляд» у вирішенні будь-якої задачі. Якщо у когось вичерпалася енергія чи немає ідеї, то всі відразу звертаються до нього! У нього в арсеналі завжди знайдеться декілька класних жартів, що допомагає підтримувати «бойовий дух» відділу. Костянтин має більше 15 років досвіду в сфері систем безпеки і відеоспостереження, які він професійно реалізовує в проектах наших клієнтів.

Наш спільний досвід дозволяє вирішити завдання, як для приватних осіб, так і для бізнесу. Всі ми є однією дружною сім'єю з чітко поставленою ціллю - надавати клієнтам надійне і якісне обладнання, а також оперативний і відповідний сервіс.