0
UKR

РОЗУМНИЙ ДІМ

Послуги з монтажу і налаштуванню

Послуга «Розумний Дім» включає в себе:
  • Системи відеоспостереження та домофони, інтегровані з Вашим смартфоном.
  • Електроприводи, суміщені з системами управління кліматом і освітленням.
  • Система управління освітленням.
  • Автоматична система управління вентиляції, кондиціонування, радіаторами опалення і теплими підлогами.
  • Централізована система розподілу аудіо і відеосигналу.
Система розумного будинку

Вона дійсно технічно досконала - мікропроцесорні контролери забезпечують обробку інформації і управління конкретними елементами. Безперебійне електропостачання забезпечують блоки живлення і UPS, інформація передається за допомогою ІЧ-трансиверів, релейні моделі включають і відключають побутові прилади, диміруючі модулі регулюють плавність регулювання освітлення.

  • Загальне управління всіма функціями розумного будинку відбувається за допомогою панелей дистанційного керування.

Такі панелі існують у вигляді стаціонарних і переносних моделей. Переносні відеопанелі найбільш зручні у використанні завдяки своїй мобільності і можливості візуального управління потрібними процесами. Функцію панелі управління можуть виконувати також комп'ютер, інтернет-планшет, смартфон і подібні пристрої.

  • Ви можете керувати оснащенням своєї квартири і здійснювати загальний контроль з будь-якої точки планети, використовуючи Інтернет.

За допомогою мікропроцесорного контролера господарі квартири можуть запрограмувати виконання потрібних їм завдань (сценаріїв).

Сценарії можуть бути простими - вмикання кондиціонера при досягненні певної температури повітря або складними - вмикання телевізора при одночасному закриванні штор і регулювання локального освітлення.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ДАЄ ВСТАНОВЛЕННЯ РОЗУМНИЙ ДІМ
Керування всім освітленням
Наші рішення дозволяють перевести процес управління освітлення на новий рівень. У вас з'явиться можливість керувати світлом з вашого телефону, користуватися сценаріями, використовувати інноваційні вимикачі, автоматично змінювати яскравість в залежності від освітлення, значно знизити споживання світла і т.д.
Управління кліматом в квартирі
Більш сучасні рішення дозволять Вам індивідуально керувати та налаштовувати клімат в будинку. При виході з будинку автоматично вимикаються кондиціонери і теплі підлоги, опалення перейде в енергозберігаючий режим. Налаштувати температуру можна буде не встаючи з дивана.
Управління всіма мультимедіа
Сучасний будинок неможливо уявити без передових мультимедіа систем. Наші рішення дозволять Вам використовувати відео сервер з необмеженим доступом до найостанніших фільмів, Озвучування Folow Me, коли звуковий супровід буде слідувати за вами вздовж будинку за датчиками руху.
Управління приводами штор, жалюзі
Ми зробимо управління шторами комфортним і надійним. Маркізи можуть автоматично згортатися під час сильного вітру. Коли Ви залишаєте будинок, одним натисканням кнопки можливо закрити всі ролокасети. Також, при виклику сценарію «Кіно», штори можуть закриватися одночасно зі зменшенням яскравості освітлення, створюючи атмосферу для кіноперегляду.
Керування домофонами, СКУД
Як офіційні дистриб'ютори кількох німецьких брендів, ми готові запропонувати Вам різні сучасні рішення для домашньої домофонії. Наші інженери реалізують комплексні системи IP-домофонії. Ви зможете використовувати систему інтерком, відповідати на виклики з вашого смартфона або планшета. Також ми пропонуємо антивандальні рішення.
Відеоспостереження і пожежні системи
Сучасні системи по контролю доступу та безпеки міцно увійшли в наше повсякденне життя. Наші рішення дозволять Вам відчувати себе захищеним. Наші рішення для комфортного управління дозволять Вам і вашій родині використовувати звичні функції за допомогою смартфона або планшета.