0
UKR

Ajax

Сортування: По популярності По ціні
Показати:
16 32 48

Ajax - це нове покоління бездротових охоронних систем, яке пропонує унікальні можливості, а також високий рівень безпеки і захищеності. Перевагою даної системи є можливість роботи з безліччю датчиків різних типів і призначення, включаючи комбіновані моделі, що дозволяє гнучко і оперативно змінювати чи доповнювати вже наявну систему безпеки. Важливо відзначити простоту установки комплектуючих системи Ajax за допомогою кріплень SmartBracket. Для монтажу не потрібні ні особливі навички, ні спеціальні інструменти - все продумано до дрібниць.

Переваги систем Ajax

  • легкість монтажу;
  • зручне і сучасне мобільне управління;
  • висока надійність роботи;
  • інноваційні рішення.

Принцип роботи систем безпеки Ajax

В створенні зв'язку між усіма елементами систем Ajax використовується прогресивна бездротова технологія Jeweller.

Що дає використання з'єднання Jeweller:

  • Стабільність і надійність зв'язку.
  • Забезпечує зв'язок на відстані до 2000 м.
  • Сигнал зв'язку надійно зашифрований від перехоплення.
  • При спробі глушіння система Ajax змінить частоту і подасть застережливий сигнал.

Важливо відзначити, що завдяки наявності вбудованих акумуляторів, Ваша система безпеки зможе зберігати повну працездатність протягом 10 годин навіть після відключення електроживлення. Завдяки такому рішенню Ви забезпечені додатковим захистом при технічних збоях в системі енергоживлення.

Зовнішній зв'язок системи безпеки Ajax з вашим мобільним телефоном здійснюється через два незалежних між собою канали: Ethernet і GSM. Таке рішення дозволяє отримувати оповіщення і сигнали тривоги навіть при проблемах в мережі Вашого інтернет-провайдера або поломки домашнього обладнання. У цьому випадку повідомлення буде відправлено за допомогою резервного з'єднання GSM. Варто зазначити, що для стабільної роботи IoT-протоколу швидкість GPRS-з'єднання може становити всього 0,5 Кбіт/с.

Важливою особливістю системи безпеки Ajax є дуже зручний і інтуїтивно зрозумілий мобільний додаток. З його допомогою ви з легкістю зможете управляти всіма пристроями в системі: активувати або відключати, додавати нові пристрої або замінювати наявні та багато іншого.

Кожен датчик в системі безпеки Ajax має власний захист від фізичного впливу, глушіння сигналу або спроб його зняття і попереджає про такі події за допомогою повідомлень. Про можливий вихід з ладу будь-якого елемента системи ви будете інформовані мінімум за 12 секунд. Це можливо завдяки двосторонньому зв'язку з датчиками і налаштуванню частоти опитування всіх датчиків.

Де купити систему безпеки Ajax?

Якщо ви шукайте для себе оптимальний варіант комплексного рішення системи безпеки будинку, офісу, магазину або складу, то Ajax - кращий вибір. Придбати систему Ajax і її комплектуючі ви можете в нашому інтернет-магазині. Також ми надаємо послуги з монтажу, налаштування та подальшого сервісного обслуговування. Замовити Ajax можна в Києві самовивозом і з доставкою по всій Україні.