0
UKR
Комплект для Розумного будинку Orvibo Smart Base

Комплект для Розумного будинку Orvibo Smart Base

Є в наявності
Відгуки (0)
Код товару: 1119
2400.00 грн
-
+
Купити

Комплект для Розумного будинку Orvibo Smart Base

Універсальний набір елементів Розумного будинку, призначений для дистанційного керування побутовими електроприладами. ORVIBO AllOne R1 - універсальний пульт дистанційного керування. Цей унікальний контролер «розумного будинку» здатний взаємодіяти з неймовірною кількістю різної техніки (телевізорами, кондиціонерами, медіа-центрами, ресиверами і ін.) Незалежно від моделі і марки, головне, щоб пристрій мав інфрачервоний передавач сигналів від пульта.

Корпус AllOne R1 не дарма має кругову форму - по периметру корпусу розташовані численні інфрачервоні випромінювачі, що практично виключає можливість появи «мертвих зон» для домашньої техніки. Безпосереднє управління всіма побутовими пристроями здійснюється за допомогою смартфонів з операційною системою Android або iOS, які підключаються до ORVIBO AllOne R1 по Wi-Fi. Управління пристроями може бути також здійснено через віддалене Інтернет-підключення. Крім цього, ORVIBO AllOne R1 вміє контролювати роботу смарт-вимикачів, дистанційно керуючи ними радіопослуга на частоті 433 МГц. Оскільки взаємодія з вимикачами відбувається на радіочастоті, необхідності в прямої видимості з контролером AllOne R1 у них немає.

Смарт-вимикач ORVIBO - ще один цікавий пристрій для «розумного будинку». Вимикачі ORVIBO мають гарний стильний дизайн і оснащені довговічними сенсорними. За допомогою смарт-вимикача легко управляти домашнім освітленням або включенням/виключенням електроприладів (ламп, торшерів, подсветок, вентиляторів і ін.) Як вручну, так і дистанційно, використовуючи контролер «розумного будинку» ORVIBO AllOne R1 і мобільний додаток WiWo. Керувати світлом і електроприладами можна, навіть перебуваючи за тисячі кілометрів від дому - головне, щоб у смартфона був доступ до Інтернет. Дистанційне керування вимикачем здійснюється в тому числі і по заданому таймером або розкладом. Таймер і розклад налаштовуються в мобільному додатку.

Ще один вкрай корисний пристрій - «розумна» розетка ORVIBO S20. Її установка не вимагає ремонту і монтажу проводки - ORVIBO S20 просто вставляється в стандартну євро-розетку. Для безпеки дітей ORVIBO має захисний механізм, що закриває отвори, коли розетка не використовується. На корпусі розетки розташована одна кнопка і світлодіод, який повідомляє про статус пристрою: горить червоним - розетка вимкнена, синім - включена. Ключовою перевагою розетки є можливість дистанційного керування включенням/виключенням з Wi-Fi будь-яких електроприладів (обігрівачів, бойлерів, насосів, електромоторів і ін.): Для цього використовується мобільний додаток WiWo, що працює на смартфонах з операційною системою Android або iOS. Працює віддалене управління розеткою і через Інтернет.

Комплект Розумного будинку ORVIBO Smart Base призначений для невеликої квартири або кімнати і складається з контролера ORVIBO AllOne R1, смарт-вимикача ORVIBO OR-RF-T9-02SD-W і розумною розетки ORVIBO S20. Купуючи даний комплект, користувач помітно економить на вартості - набір Orvibo Smart Base обходиться дешевше, ніж варіант придбання кожного, хто входить в комплект пристрою окремо. Зробіть своє житло «розумніші» за допомогою смарт-пристроїв ORVIBO!

Функціональність

 • Управління побутовими приладами використовують ІЧ сигнали;
 • Частота роботи ІЧ передавача 38 кГц;
 • Дальність роботи з керованими по ІЧ порту пристроями до 50 метрів;
 • Підтримка сценаріїв використання побутової техніки;
 • Управління побутовими пристроями за розкладом і таймером;
 • Підключається до 2,4 ГГц Wi-Fi мережі стандартів 802.11b/g/n;
 • Проста настройка по Wi-Fi за допомогою мобільного додатку WiWo для смартфона;
 • Робота з бездротовими вимикачами для управління освітленням на радіочастоті 433 МГц;
 • Привабливий дизайн вимикача, орієнтованого на домашнє використання;
 • Міцна і вологостійка сенсорна панель вимикача зроблена із загартованого скла;
 • Довговічні ємнісні сенсори забезпечують ресурс вимикача до 100 000 натискань;
 • Підсвічування сенсорних кнопок вимикача в темряві;
 • Традиційне підключення вимикача до домашньої проводки;
 • Діапазон робочих напруг вимикача 175 - 235В, максимальна потужність навантаження 400 Вт;
 • Смарт-розетка має стандартні євро-коннектори;
 • Допустима потужність підключаються до розумної розетки електроприладів - до 2,4 кВт;
 • Смарт-розетку можна використовувати для підключення будь-яких видів побутової техніки;
 • При відключенні електроживлення і наступного включення розетка залишається в стані «вимкнено» для безпеки;
 • При відключенні живлення настройки смарт-розетки не скидаються.
Написати відгук
Оцінка: Погано
Добре
Комплект для Розумного будинку Orvibo Smart Base
2400.00 грн