0
UKR
Комплект для Розумного будинку Zipato Light Kit

Комплект для Розумного будинку Zipato Light Kit

Є в наявності
Відгуки (0)
Код товару: 1122
10170.00 грн
-
+
Купити

Комплект для Розумного будинку Zipato Light Kit

Zipato Light Kit - комплект розумного будинку для дистанційного керування освітленням і іншим електрообладнанням. Комплект вміє здійснювати запрограмовані сценарії роботи побутових пристроїв, що дозволяють системі Розумного будинку працювати без втручання людини. Комплект включає в себе контролер Zipabox, диммер Fibaro Dimmer FGD-212 і вбудовується реле Z-Wave Fibaro Double On/Off Relay Switch FGS-221. Систему можна самостійно модернізувати і розширити, підключивши будь-які інші пристрої розумного будинку сумісні з технологією Z-wave Контролер Zipabox дозволяє управляти Z-Wave мережею зі смартфона або комп'ютера.

Завдяки інтуїтивному призначеному для користувача інтерфейсу дуже легко використовувати контролер для управління розумним будинком, настройки сцен, асоціацій різних пристроїв і віддаленого підключення до контролера. Інтуїтивно зрозумілий додаток дозволяє зручно і легко контролювати систему розумного будинку в будь-який час і практично на будь-якій відстані. Це дозволять контролеру взяти на себе рутинні операції по дому: активувати систему опалення або кондиціонування, включити потрібні електроприлади і освітлення, підігріти воду в бойлері і т.д. Завдяки гнучкості технології Z-Wave і широкої функціональності контролера легко створювати найрізноманітніші варіанти використання елементів розумного будинку, зручні як для малогабаритної квартири, так і для великого заміського котеджу.

Диммер Fibaro Dimmer FGD-212 призначений для зручного регулювання рівня освітленості в приміщеннях. Він працює як з традиційними вимикачами, так і підтримує можливість віддаленого управління по бездротовому радіопротоколу Z-Wave. Диммер призначений для роботи з різними джерелами світла: лампами розжарювання, галогенними лампами, регульованими світлодіодними лампами. Завдяки інтелектуальному управлінню диммером, регулювання яскравістю підсвічування легко зв'язати з кількістю натискань вимикача. Наприклад, одне натискання - включити м'яке підсвічування, подвійне - максимальна яскравість і т.п. Диммером підтримується функція плавного старту. Плавне включення продовжує термін експлуатації ламп. З компактними люмінесцентними лампами підключеними через трансформатор, звичайними світлодіодними лампами, люмінесцентними лампами з електронними стабілізаторами і більшістю звичайних стабілізаторів диммер здатний працювати як звичайний вимикач. Максимальна потужність підключається навантаження 500 Вт, рекомендована 200-250 Вт. Диммер може бути підключений до 3-жильної або 2-жильної проводки без нейтрального дроту.

Вбудоване реле Z-Wave Fibaro Double On/Off Relay Switch FGS-221 здатне управляти включенням і вимиканням різних електроприладів і інших виконавчих елементів розумного будинку. Реле може управляти відразу двома незалежними електричними ланцюгами, подаючи/відключаючи в них струм. Наприклад, можна включити двигун відкриття воріт одночасно з підсвічуванням гаража. Реле може управлятися самими різними датчиками і пристроями в мережі Z-Wave - пультами ДУ, брелоками, кнопками, вимикачами, сенсорними консолями. А також виконувати складні команди сценаріїв, що задаються центральним контролером Z-Wave.

Написати відгук
Оцінка: Погано
Добре
Комплект для Розумного будинку Zipato Light Kit
10170.00 грн