0
UKR

Камери відеоспостереження

Сортування: По популярності По ціні
Показати:
16 32 48

На сьогоднішній день камери відеоспостереження є одним з найважливіших елементів всіх професійних систем безпеки. У сукупності всі відеокамери можуть об'єднатися в одну окрему систему відеоспостереження.

Камери відеоспостереження - це основа сучасних систем візуального моніторингу та спостереження, яка дозволяє не тільки отримувати якісну картинку але і конвертувати її в електронний сигнал. Всі відеокамери відрізняються безліччю параметрів: формою корпусу, конструкцією, технічними характеристиками, типом сигналу.

За типом сигналу розрізняють два види камер спостереження:

  • аналогові відеокамери;
  • цифрові відеокамери.

Типи камер відеоспостереження

Камери відеоспостереження розрізняються як за своєю формою, так і за призначенням. Їх можна розділити на наступні типи:

  • вуличні відеокамери;
  • безкорпусні відеокамери
  • роботизовані відеокамери (Speed Dome);
  • відеокамери під об'єктив;
  • купольні відеокамери;
  • пальчикові відеокамери;
  • інші.

Вартість камер відеоспостереження

Вартість відеокамери може варіюватись у великому діапазоні і ціна, в першу чергу, залежить від функцій наявних в тій чи іншій моделі камери. Дуже важливо розуміти, що думка "чим дорожче камера - тим вона краще" не зовсім вірна. У багатьох випадках рішенням для конкретно взятого проекту може стати недорога, з мінімальним набором функцій, камера відеоспостереження.

Де купити камеру відеоспостереження?

У нашому інтернет-магазині ви можете купити камери відеоспостереження для будинку, офісу, магазину, складу і т.д. від провідних виробників в цій галузі, таких як: Dahua і Hikvision. У нас представлені відеокамери різних типів (вуличні, купольні, Speed ​​Dome) і форматів (TurboHD, HD-CVI, AHD, IP).

Якщо ви сумніваєтеся у виборі або далекі від розуміння того, як створити систему відеоспостереження і які відеокамери підійдуть для неї, то ми вам з радістю допоможемо. Наші фахівці зможуть підібрати оптимальний для вас варіант, враховуючи всі побажання і наданий бютжет. Це буде максимально дешево і ефективно. Ми надаємо повний цикл послуг: від консультації при виборі камери відеоспостереження до монтажу, налаштування та подальшого сервісу.