0
UKR

Домофон - електронний пристрій, що встановлюється на дверях, хвіртці, воротах, забезпечений переговорним пристроєм і системою контролю доступу, що дозволяє розмовляти з людьми, які прийшли (аудиодомофон) і відкрити замок. Видеомофон дозволяє також побачити, хто прийшов. Тобто, домофони призначені для контролю за тим, які люди потрапляють всередину території, що охороняється:

 • в під'їзд багатоквартирного будинку;
 • в офісне приміщення;
 • на склад;
 • на територію приватного володіння або іншого об'єкта, вхід на який необхідно обмежити.

Домофони відносяться до числа найпростіших пристроїв, які забезпечують захист конкретної території.

Навіщо потрібен домофон?

Купуючи домофон, ви купуєте безпеку і порядок у домі. Він вбереже від проникнення на вашу територію небажаних осіб, і таким чином ви збережете в цілості:

 • стіни під'їздів;
 • ліфти;
 • поштові ящики;
 • сходові прольоти.

За статистикою витрати на ремонт лічильників, ліфтів і сходових перил в будинках, під'їзди яких забезпечені домофоном, зменшуються в рази. Кількість крадіжок в квартирах також значно менше.

Принцип роботи домофонних систем

Домофони забезпечені електрозамком, що кріпиться на двері. Цей пристрій дозволяє на відстані відкривати двері - досить лише натиснути кнопку на трубці домофону.

Спеціальні електронні ключі, якими забезпечуються мешканці або ті, хто може безперешкодно входити на закриту територію, дозволяють відкривати електрозамок зовні будівлі.

Можливий також інший варіант - купити домофон з кодовою панеллю і встановити його зовні будівлі. При натисканні певної комбінації цифр (коду) замок відкривається. На думку більшості користувачів, надійність даної моделі трохи нижче: з часом від постійного дотику на кодової панелі залишаються сліди на цифрах коду. В результаті стороннім особам не складає труднощів обчислити вхідну комбінацію.

Деякі моделі забезпечені більш розширеним функціоналом. Так, є домофонні системи, що забезпечують запис інформації про відвідувачів - ці дані зберігаються на жорсткому диску ПК. Дана модель має на увазі установку на двері контролера і підключення його до комп'ютера.

Купивши домофон в Києві, ви вирішите безліч проблем

Незалежно від того, в якому регіоні країни ви проживаєте, ви можете купити домофон в Києві в «ОТТ»: ми відправимо вам покупку надійної транспортною компанією, і після оплати ви дуже швидко отримаєте своє замовлення. Тобто, житель будь-якого населеного пункту України купити домофон може саме в нашій компанії, оскільки це вигідно і надійно.

 1. Ми продаємо тільки якісні, надійні домофони, моделі яких протестовані нашими фахівцями.
 2. На реалізовану продукцію ми надаємо гарантію.
 3. Оперативно відправляємо замовлення - відразу ж після уточнення його деталей і отримання оплати.
 4. Вартість домофонів, пропонованих нами, різна, і ви зможете вибрати ту модель, яка влаштовує вас по всіх параметрах.
 5. Якщо ви не впевнені у виборі, наші менеджери уважно вислухають завдання, уточнять необхідні нюанси і підкажуть оптимальний варіант.
 6. Для жителів столиці і Київської області ми пропонуємо послугу доставки і установки домофонів.

Якщо у Вас виникають труднощі з вибором системи домофона для будинку або офісу, не знаєте який домофон купити, звичайний або відеодомофон - звертайтеся до наших консультантів, ми допоможемо підібрати той домофон, який буде відповідати вашим очікуванням!

Співпраця з нами буде плідною і взаємовигідною - переконайтеся в цьому особисто.