0
UKR

Відеореєстратори

Сортування: По популярності По ціні
Показати:
16 32 48

Відеореєстратор - це прилад, який є частиною системи відеоспостереження та забезпечує постійний відеозапис з камер відеоспостереження і збереження отриманого відеоматеріалу на вбудованих жорстких дисках. Відеозображення з реєстратора можна вивести на зовнішній дисплей в режимі "ON-Line" або ж зберегти дані для перегляду на комп'ютері.

Де застосовуються відеореєстратори?

Залежно від способу застосування можна виділити відеореєстратори таких видів:

Внутрішні відеореєстратори. Дані реєстратори використовуються в закритих приміщеннях (будинки, офіси, магазини, склади, торговельні приміщення, навчальні заклади і т.д.). Вони використовуються для ведення відеоспостереження всередині об'єктів для контролю і відстеження співробітників, відвідувачів, клієнтів та інших осіб, що входять і виходять. Також використовуються в охоронних системах для спостереження за матеріальними цінностями, товарами, сховищами.

Зовнішні відеореєстратори. Такі відеореєстратори використовуються в разі вуличного монтажу систем відеоспостереження. Особливо актуально для ведення охорони на парковках, автостоянках, дворових територіях, територіях підприємств і т.д.

Види відеореєстраторів

Сьогодні існує два основних види реєстраторів (аналогові і цифрові), а також гібридні відеореєстратори, що дозволяють підключати як аналогові так і цифрові (IP) камери відеоспостереження.

DVR - аналогові відеореєстратори. З'єднання з камерами відеоспостереження здійснюється за допомогою коаксіального кабелю. Одержуваний сигнал перетворюється в цифровий і записується на жорсткий диск (HDD). DVR-відеореєстратори на невеликих площах не поступаються за якістю цифровим пристроям. При цьому їх ціна значно нижча.

NVR - цифрові (мережеві) відеореєстратори застосовуються для запису цифрового відео, яке, як правило, приймають з IP-камер на жорсткий диск по мережі Ethernet.

HVR - гібридні відеореєстратори є професійним обладнанням, яке дозволяє підключати як аналогові, так і цифрові (IP) відеокамери, отримувати відеозображення по мережі, використовуючи кабелі Cat5, Cat6. Дані відеореєстратори можуть застосовуватися в складних проектах для охорони територій та об'єктів великих розмірів з використанням камер як всередині, так і зовні.

Вибір відеореєстратора

При виборі відеореєстратора важливо розуміти, які будуть основні цілі його застосування. Виходячи з цього буде зрозуміла потрібна комплектація системи, її тип і звичайно ж вартість.

Для невеликих об'єктів буде достатньо однієї відеокамери і відеореєстратора з HDD невеликого обсягу, яку ви навіть зможете зібрати і змонтувати самостійно.

При виборі відеореєстратора і комплектуючих зверніть увагу на наступні параметри:

  • типи камер відеоспостереження;
  • типи сигналу (аналоговий, цифровий);
  • кількість підключених відеокамер;
  • ступінь деталізації зображення;
  • можливість запису аудіосигналу;
  • швидкість запису відео;
  • наявність функції безперервного запису;
  • можливість увімкнення від датчиків руху;
  • параметри використовуваних моніторів;
  • обсяг HDD для запису і зберігання даних.

Проаналізувавши всі параметри необхідної для вас системи відеоспостереження ви без зусиль визначите потрібний вам відеореєстратор. Якщо вам це не вдалося, то наші менеджери завжди з радістю допоможуть і підберуть оптимальне рішення для вашого проекту.

Де купити відеореєстратор?

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити відеореєстратори від лідируючих виробників в цій галузі, таких як: Dahua і Hikvision. У нас представлені відеореєстратори різних типів і форматів. Використовуючи фільтри на сайті ви без зусиль зможете знайти необхідний вам реєстратор. Або скористайтеся консультацією та допомогою наших менеджерів.

Наші фахівці зможуть підібрати максимально оптимальний для вас варіант, враховуючи всі побажання і наданий бютжет. Це буде максимально дешево і ефективно. Ми надаємо повний цикл послуг: від консультації при виборі відеореєстратора до монтажу, налаштування та подальшого сервісу.