0
UKR
Затискач натяжний анкерний Crosver PA 37

Затискач натяжний анкерний Crosver PA 37

Є в наявності
Відгуки (0)
Код товару: 271
З цим товаром купують

Затискач натяжний анкерний Crosver PA 37

Оскільки на оптичних розподільчих мережах все частіше застосовуються малогабаритні повністю діелектричні кабелі (ADSS), то актуальним стає питання надійного кріплення таких кабелів.

Універсальні натяжні затискачі Crosver PA 37 дозволяють кріпити не тільки традиційні кабелі типу «вісімка» з металевим несучим елементом, а й малогабаритні ADSS кабелі різних конструкцій: круглі, плоскі, типу «вісімка» з діелектричним прутком. У них використовуються подовжені до 120 мм клини (для більшої площі контакту з оболонкою кабелю) з безліччю фіксуючих виступів.

Затискач складається з пластикового корпусу з затискними невипадаючими клинами і хомута зі сталевого нержавіючого троса. Високоміцний пластик, стабілізований до дії ультрафіолетових променів забезпечує надійне кріплення в будь-яких кліматичних умовах. Петля може роз'єднуватись для зручності зачепу за кільцеві кріплення. Для запобігання зносу троса і рівномірного розподілу навантаження в точці кріплення петля забезпечена коушем з пластиковою прокладкою.

Характеристики
Виробник Crosver
Зусилля руйнування, кг 300
Довжина петлі, мм 210
Габарити, мм 250х65х35
Написати відгук
Оцінка: Погано
Добре
Затискач натяжний анкерний Crosver PA 37