0
UKR
Затискач натяжний Crosver DEC 25

Затискач натяжний Crosver DEC 25

Є в наявності
Відгуки (0)
Код товару: 269
З цим товаром купують

Затискач натяжний Crosver DEC 25

Компактний натяжний затискач Crosver DEC 25 призначений для побудови повітряних ліній з використанням легкого волоконно-оптичного кабелю абонентського підключення. Затискач DEC 25 призначений для підвісу на гаках опор і стін будівель плоских FTTH кабелів як без дроту так і з несучим дротом і круглих гнучких (типу патчкордових) кабелів діаметром 25 мм. Кабель повинен бути достатньо гнучким, оскільки в затиску він згинається з радіусом 15 мм. Зцієї ж причини в кабелях бажано мати волокно G.657, в якому втрати на таких вигинах несуттєві.

Безсумнівним достоїнством натяжного затискача Crosver DEC 25 є утримання кабеля як за рахунок сил тертя (при намотуванні навколо барабана), так і за рахунок рівномірного стиснення завдяки ексцентриковій конструкції поворотного барабана. Таке кріплення забезпечує відсутність ефекту здирання оболонки з кабелів навіть на граничних навантаженнях.

Затискач виготовлений повністю з міцного пластику, стійкого до впливу УФ променів і перепадів температур. Рознімна петля затискача дозволяє кріпити його не тільки за відкриті гачки, а й за кільцеподібні елементи кріплення. Для легкого демонтажу кабеля передбачено шестигранний отвір, і за допомогою відповідного ключа барабан може бути легко розблоковано.

Характеристики
Виробник Crosver
Зусилля руйнування, кН 1,5
Габарити, мм 140х40х24
Маса, г 36
Написати відгук
Оцінка: Погано
Добре
Затискач натяжний Crosver DEC 25