0
UKR
Сортування: По популярності По ціні
Показати:
16 32 48

Підтримуючі затискачі є різновидом кабельної арматури. Вони використовуються при монтажі та реконструкції волоконно-оптичних ліній зв'язку. Їх головна мета – забезпечувати надійне кріплення оптичного кабелю на проміжних опорах, компенсувати навантаження від власної ваги і усувати його значні провисання між основними точками кріплення. З постійним зростанням і розвитком телекомунікаційних мереж попит на даний вид кріплення також зростає, адже без нього важко уявити сучасну систему ВОЛЗ.

Конструкція і застосування підтримуючих затискачів

За своєю конструкцією дані елементи кріплення в основному дуже прості. Вони складаються з двох пластин (металевих, пластикових або комбінованих), з'єднаних між собою одним або декількома болтами, а також зачіпа для монтажу у вигляді металевої пластини із спеціальним отвором або сталевого дроту. Іноді зустрічаються й інші варіанти конструкції, це стосується самого підвісного елемента.

Між затискними пластинами утворюються отвори, в які поміщається кабель або його несучий елемент (трос). Далі за допомогою болтів необхідно затягнути з'єднання для надійної фіксації. Сам затиск кріпиться на опори, стовпи або стіни спеціальними гаками, кронштейнами або траверсами за допомогою свого зачіпа.

Варто відзначити, що підтримуючі затискачі для СІП оптом також актуальні, як і для оптики. При цьому сам монтаж практично нічим не буде відрізнятися.

Всі металеві складові виробляються з міцних і стійких до корозії металів або сплавів. Також для здешевлення може використовуватися високоякісна сталь з антикорозійним покриттям за технологією гарячого цинкування. Пластикові елементи виконуються з міцного УФ-стійкого і морозостійкого матеріалу.

Підтримуючі затискачі прийнято використовувати для таких цілей:

  • забезпечення проміжної спрямовуючої точки при поворотах лінії;
  • компенсація навантаження власної ваги кабелю на великих міжопорних прольотах;
  • забезпечення помірного і рівномірного провисання кабелю між точками монтажу.

Простота конструкції і легкість установки дозволяє виконувати їх монтаж навіть непідготовленій людині без побоювання, що щось піде не так. Вони не потребують особливого обладнання і інструментів для монтажу та обслуговування, що значно знижує витрати на експлуатацію лінії.

Як вибрати підтримуючий затискач для оптичного кабелю?

При виборі необхідної підтримуючої арматури варто звертати увагу на ряд параметрів:

  • Діаметр кабелю або його несучого елемента. Всі затискачі мають можливість фіксувати кабель з діаметром в обмеженому діапазоні. Мінімальне і максимальне значення повинні вказуватися в характеристиках, і краще за все віддавати перевагу середнім варіантам. При неправильному підборі затискачів, монтуючи ВОЛЗ, ви ризикуєте пошкодити захисну оболонку кабелю, або не зумієте його надійно зафіксувати, що спричинить більш серйозні наслідки.
  • Максимальне зусилля на руйнування. Для продовження терміну експлуатації і захисту від непередбачених обривів ліній важливо правильно розрахувати навантаження, яке буде діяти на елементи кріплення. Потрібно враховувати все: вагу кабелю, довжину прольотів, силу вітру, опади (дощ і сніг) і інші можливі фактори (зграя птахів, що зупинилася на «піт-стоп»). Перевагу необхідно віддавати кріпленням з таким параметром, який буде значно перевищувати розрахунковий.

Крім цього важливо вибирати надійне кріплення, яке зроблене з якісних матеріалів. Перевагу варто віддавати товарам від перевірених постачальників з гарантіями якості. Від цього безпосередньо залежатиме довговічність і надійність монтованої вами лінії зв'язку.

Де купити підтримуючий затискач для оптики?

Компанія ОТТ пропонує якісну кабельну арматуру від відомих і перевірених виробників. Використовуючи дані елементи кріплення в своїх численних проектах, ми з упевненістю можемо гарантувати їхню надійність і довговічність. Довгострокове співробітництво з постачальниками дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам привабливі ціни і можливість замовити необхідний підтримуючий затискач для оптики оптом. Якщо Ви не визначилися або сумніваєтеся в правильності зробленого вибору - зверніться до наших менеджерів і отримаєте вичерпну консультацію і відповіді на всі Ваші питання. Ми доставляємо замовлення транспортними компаніями по всій Україні. Також можна забрати самовивозом за адресою: Київ, вул. Єреванська, 29.