0
UKR

Одним з видів монтажних елементів при проектуванні і побудові сучасних волоконно-оптичних систем є траверси. Вони, в основному, використовуються при «повітряному» монтажу ліній зв'язку. Головна їх мета – забезпечити максимально надійне кріплення для інших елементів кабельної арматури, таких як натяжні та підтримують затискачі, на які в подальшому фіксується кабель. Траверса призначена для кріплення на стовпи освітлення, опори ліній електропередач або громадського транспорту і на інші подібні елементи інфраструктури. Для цього передбачені спеціальні скоби, які часто йдуть в комплекті.

Характеристики та особливості траверси для оптичного кабелю

Даний тип арматури являє собою металевий куточок або перфоровану пластину, які виготовляються з високоякісної і міцної сталі. Для забезпечення тривалого терміну експлуатації вони покриваються надійним антикорозійним покриттям за технологією гарячого цинкування або спеціальним чорно-порошковим захисним шаром. Так як установка кріплень проводиться на вулиці, це дозволяє вберегти їх від агресивного середовища: дощ, сніг, підвищена вологість і всілякі механічні чинники при монтажі та експлуатації.

Всі траверси мають спеціальні технологічні отвори. Частина з них використовується для монтажу на точки опори за допомогою скоб. Самі скоби виготовляють з високоміцної сталі із захисним покриттям. На їх кінцях розташована різьба для надійного фіксування гайками траверси на стовп або опору. Така проста механіка дозволяє оперативно і без спеціальних умінь і інструменту проводити установку ВОЛЗ. Крім цього експлуатація даної системи буде малозатратною.

Решта отворів застосовується для установки інших кріпильних елементів (затискачів). Таке рішення дозволяє проводити кілька паралельних оптоволоконних ліній без установки додаткових монтажних елементів.

Як правильно вибрати траверсу

Важливо купувати траверси для оптики, постачальник яких вам добре знайомий і реалізує якісну і перевірену продукцію. Не варто гнатися за низькою ціною, адже від цих елементів багато в чому буде залежати якість вашої волоконно-оптичної системи і надійність кріплення ліній зв'язку.

За технічними параметрами особливу увагу необхідно приділити міцності і максимальному навантаженню на руйнування. Потрібно розуміти, що траверса буде утримувати на собі всю вагу кабелю між опорами, і правильний розрахунок цього показника вбереже вас від непередбачених обривів, заощадивши в майбутньому час і кошти для усунення наслідків.

Кількість отворів в профілі повинно покривати кількість всіх запланованих для установки затискачів, і не забуваємо ще два відвести під монтаж самої траверси.

Вибір скоб або шпильок потрібно робити відповідно до форми опори (кругла, квадратна або трикутна), на яку проводиться інсталяція та її габаритних розмірів (діаметр або товщина). Як і сама траверса, скоба повинна витримувати розраховані на неї навантаження. У зв'язку з цим великим попитом користуються універсальні шпильки, які спочатку рівні, і вже згинаються по формі опори безпосередньо перед монтажем.

При дотриманні всіх рекомендацій ви зможете побудувати надійну систему кріплень для ВОЛЗ в короткі терміни без значних вкладень і мінімальних витратах на подальшу експлуатацію і обслуговування.

Де купити траверсу для оптичного кабелю

У каталозі інтернет-магазину ОТТ представлено безліч варіантів кабельної арматури. Наша компанія на ринку телекомунікацій знаходиться більше десяти років, і за цей час ми змогли зібрати асортимент найбільш затребуваних моделей кріпильних елементів, включаючи і траверси. Крім реалізації товарів з цієї категорії ми успішно використовуємо їх у власних і підрядних проектах по всій Україні. Завдяки цьому ми з упевненістю можемо запропонувати найкращі варіанти за низькою ціною, особливо якщо вас зацікавила траверса для оптики оптом.

При необхідності наші менеджери завжди зможуть надати вичерпну консультацію і допомогти зробити оптимальний вибір.

Для Вашої зручності ми доставляємо замовлення по всій Україні за допомогою поштових компаній (Нова Пошта, Укрпошта, Інтайм та ін.). Також можна забрати самовивозом у нас в офісі: Київ, вул. Єреванська, 29.