0
UKR
Оптичний адептер ST-ST | SM Розетка - Simplex

Оптичний адептер ST-ST | SM Розетка - Simplex

Є в наявності
Відгуки (0)
Код товару: 517
20.00 грн
-
+
Купити
З цим товаром купують
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,5)П-16Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,5)П-16Е1
9.85 грн
Мінімальна кількість
для покупки 1000м
Патчкорд оптичний ST-ST, 10М | SM, Simplex
Патчкорд оптичний ST-ST, 10М | SM, Simplex
91.21 грн
Мінімальна кількість
для покупки 10шт.
Кабель оптичний Одескабель ОЦПс-12A1(1х12)-1,0
Кабель оптичний Одескабель ОЦПс-12A1(1х12)-1,0
10.80 грн
Мінімальна кількість
для покупки 1000м
Кабель оптичний Utex ОКП8(2.7)Т-24
Кабель оптичний Utex ОКП8(2.7)Т-24
14.94 грн
Мінімальна кількість
для покупки 1000м

Оптичний адептер ST-ST | SM Розетка - Simplex

Області застосування:

  • Телекомунікаційні мережі.
  • CATV.
  • Локальні мережі (LAN).
  • Вимірювальне обладнання.
  • Обробка даних мережі.
  • Промислові, військові та медичні мережі.
Тип конектора ST-ST
Структура Simplex
Тип волокна Single Mode
Написати відгук
Оцінка: Погано
Добре
Оптичний адептер ST-ST | SM Розетка - Simplex
20.00 грн