0
UKR

Муфти оптичні

Сортування: По популярності По ціні
Показати:
16 32 48

Важливу роль при прокладанні оптичних кабелів відіграє не тільки їх правильний вибір, а й надійне з'єднання на ділянках. Якщо не використовувати спеціальні оптичні муфти, то незабаром можуть виникнути проблеми в оптоволоконній магістралі. Муфта для оптичного кабелю виконує важливу функцію надійного захисту від впливу навколишнього середовища. На вигляд вона являє собою корпус, який виготовлений з високоякісного і міцного пластику, стійкого до механічних і хімічних впливів. Усередині нього є герметична прокладка і механізм з'єднання, завдяки якому, оптичний кабель щільно і міцно фіксується всередині муфти. Таке міцне стикування потрібне для того, щоб не стався розрив в місці з'єднання при натязі магістралі.

Види оптичних муфт

Існує два види оптичних муфт - прохідна муфта і тупикова муфта. Прохідна оптична муфта має два входи з різних сторін. Якщо один з входів не буде задіяно, то його можна легко закрити спеціальною заглушкою, яка поставляється в комплекті. Цей вид знайшов широке застосування при укладанні оптоволоконних магістралей в грунт, стояки або труби. Тупикова оптична муфта має тільки один вхід, який служить як для введення, так і для виведення оптоволоконної лінії. Але, не дивлячись на це, вона користується великою популярністю, так як через неї можуть проходити три і більше кабелів.

Застосування оптичних муфт

Тип з'єднання в оптичних муфтах може бути холодним або гарячим. При холодному з'єднанні кріплення здійснюється за допомогою хомутів. Купуючи гарячі муфти, користувач заздалегідь розігріває оптоволоконний кабель, а потім вставляє його в сполучний контейнер. Такий тип стане ідеальним рішенням для тих, хто хоче прокласти магістраль в каналізації. Але який би не був їх вигляд, всі вони створені для зовнішньої прокладки ліній зв'язку.

Універсальні оптичні муфти повинні відповідати технічним вимогам. Тому крім високої стійкості до механічних впливів, герметичності і міцності, вони повинні захищати місце кріплення від іонізації і впливу водню. Однак дане обладнання служить не тільки як надійне з'єднання оптоволоконних магістралей, а також дозволяє комутувати різні пристрої шляхом виведення частини оптоволоконного кабелю і приєднання обладнання за допомогою з'єднувальних шнурів.

Де купити оптичну муфту?

Широкий асортимент з'єднувальний муфт представлений в каталозі нашого інтернет-магазину. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками без посередників і завжди гарантуємо високу якість наданої продукції. У нас Ви можете не тільки купити оптичну муфту, а й замовити послуги з доставки та монтажу в Києві і по всій Україні.