0
UKR
Патчкорд оптичний SC-LC, 15М | MM, Duplex

Патчкорд оптичний SC-LC, 15М | MM, Duplex

Є в наявності
Відгуки (0)
Код товару: 615
206.34 грн
-
+
Мінімальна кількість для покупки 10шт., кратно 10шт.
Купити
З цим товаром купують

Патчкорд оптичний SC-LC, 15М | MM, Duplex

Особливості:

  • Малі втрати.
  • Мале відображення.
  • Хороша відтворюваність.
  • Хороша замінність.
  • Висока температурна стабільність.
Тип конекторівSC-LC
Структура патчкордаDuplex
Тип волокнаMultiMode OM2
Довжина патчкорда15 м
Написати відгук
Оцінка: Погано
Добре
Патчкорд оптичний SC-LC, 15М | MM, Duplex
206.34 грн