0
UKR
Сортування: По популярності По ціні
Показати:
16 32 48

В мережевому обладнанні окрему нішу зайняли оптичні патч-панелі. Вони служать для оперативної перекомутації кабельних ліній. З їх допомогою можна зробити швидку і якісну розводку кабелів. На сьогоднішній день патч-панелі можна розділити на висувні і ті, що закріплюються. Перший тип зручний при обслуговуванні, а для доступу до внутрішньої частини панелі Вам достатньо висунути її вперед без необхідності демонтажу. Зовні, обидва типи представляють собою металеву прямокутну панель, на задній стороні якої розташовано кілька десятків адаптерів для можливості підключення мережевого кабелю. Попереду ж знаходяться контакти з їх маркуванням.

Які бувають патч-панелі?

Використання оптичного боксу дозволяє забезпечити комутацією мережі ПК з іншими пристроями. Сучасне мережеве обладнання в основному використовує патч-панелі на 24-48 вхідних портів. Саме така оптична панель дозволяє організувати систему, в яку може бути включено декілька блоків. На оптичну панель можна встановити різний набір аксесуарів. Існує кілька десятків лицьових панелей, створених під різні адаптери. Якщо Ви зважилися вибрати патч-панель, то важливо знати їх класифікацію. Найчастіше їх можна класифікувати за такими ознаками:

  • кількість портів (від 24 до 196);
  • спосіб кріплення (настінний монтаж або установка в стійки);
  • в залежності від матеріалу, пристрій може бути мідним, мультимедійним або оптоволоконним.

Де купити патч-панель?

Якщо Ви бажаєте придбати патч-панель - купуйте в нашому інтернет-магазині. Ми надаємо повний комплекс послуг з монтажу і подальшого сервісного обслуговування. Також Вам варто звернути увагу на моделі, які будуть мати задній органайзер. Його наявність дозволить легше зробити установку. Для того щоб зробити швидкий і якісний монтаж, необхідно дотримуватися відповідності з кольором осередку. Надійну фіксацію кабелю забезпечать спеціальні стяжки (хомути), або ж Ви можете забивати їх спеціальним інструментом.