Спеціальна пропозиція

Наші переваги

Своє виробництво 2500 м2

Вирішуємо складні задачі

Доставка своїм транспортом

Сертифіковані спеціалісти

Наші клієнти

Київстар - фото
Київстар - фото
Київстар - фото
Київстар - фото
Київстар - фото

Інтернет-магазин «ОТ Тechnologies»

КОМПАНІЯ «OT TECHNOLOGIES» - одна з найбільших компаній, що спеціалізується на постачанні та виробництві широкого спектру телекомунікаційного обладнання (оптичний кабель, муфти, телекомунікаційні шафи, стійки, панелі, бокси, патчкорди і багато ін.). Ми є авторизованим партнером ПАТ «ОДЕСЬКИЙ кабельний завод« Одескабель », а так само співпрацюємо з провідними європейськими заводами кабельно-провідникової продукції.

НАШІ РІШЕННЯ використовуються для будівництва сучасних ІТ-систем з акцентом на волоконно-оптичні технології для операторів мобільного зв'язку, міських телекомунікаційних мереж і мереж FTTx.

ОСНОВНИМ НАПРЯМКОМ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ «OT TECHNOLOGIES» є поставка повного переліку обладнання для будівництва, розвитку та технічної експлуатації волоконно-оптичних і мідних ліній зв'язку.

НАШІ ЦІЛІ Популяризація та впровадження нових продуктів телекомунікаційного обладнання в Україні для насичення потреб ринку; Інтеграція обладнання для середніх і дрібних операторів зв'язку і провайдерів, з метою якнайшвидшого виведення на ринок нових технологій і рішень в області комунікацій будь-якого рівня.

НЕЗМІННИМ ПРАВИЛОМ ДІЯЛЬНОСТІ НАШОЇ КОМПАНІЇ є використання тільки оригінальної і якісної продукції заводів виробників, що дає можливість закласти основи надійної і гнучкої у всіх відносинах мережі. ФАХІВЦІ нашої компанії допоможуть вирішити будь-які Ваші завдання, пов'язані з підбором оптимально вигідного обладнання для реалізації Вашого проекту.