0
UKR
Оптичний модуль SFP SFP-1.25G-20KM-RX

Оптичний модуль SFP SFP-1.25G-20KM-RX

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 1400
1380.00 грн
-
+
Купить

Оптичний модуль SFP SFP-1.25G-20KM-RX

Стандартний одномодовий оптичний модуль передачі SFP. Швидкість передачі до 1.2 Gbps, відстань передачі до 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з TX.

Особливості:

  • Використання SFP, роз'єм LC, підтримка SFF 8472 стандарт;
  • Підтримка гарячої заміни;
  • Прийом: довжина хвилі 1550nm, 1310PIN-TIA;
  • Відстань передачі даних одномодового оптичного волокна може до 20 км;
  • Вхідні і вихідні порти даних відповідають стандарту (LVPECL);
  • Низький рівень електромагнітних перешкод в навколишнє середовище;
  • Стандарт безпеки лазера IEC-60825;
  • RoHS стандарт.

Технічні характеристики:

Діапазон напруги DC 3.15В~3.45В
Споживання 1Вт
Довжина хвилі 1550/1310nm
Потужність опромінення -8~-3dBm
Чутливість приймача -24 dBm
Тип оптического волокна Single- mode 9/125um, multi-mode 50/125um
Оптичний порт LC
Дальність передачі даних Single-mode 20km, Multi-mode300m
ESD 1a contact discharge 3 level
1b air discharge 3 level
Per: IEC61000-4-2
Робоча температура 0℃~70℃
Температура зберігання -40℃~70℃
Вологість 0~95%
Розмір 55.4х13.7х6.25 мм
Матеріал Нержавіюча сталь
Колір Білий
Вага 17г
MTBF >30000h
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
Оптичний модуль SFP SFP-1.25G-20KM-RX
1380.00 грн