0
UKR
Оптичний модуль SFP SFP-155M-20KM

Оптичний модуль SFP SFP-155M-20KM

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 1433
733.00 грн
-
+
Купить

Оптичний модуль SFP SFP-155M-20KM

Стандартний одномодовий оптичний модуль передачі SFP. Швидкість передачі до 155 Мб/с, відстань передачі до 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з RX.

Особливості:

  • Використання SFP, роз'єм LC, підтримка SFF 8472 стандарту;
  • Підтримка гарячої заміни;
  • Довжина хвилі 1310 nm і PIN-TIA;
  • Відстань передачі даних одномодового оптичного волокна до 20 км;
  • Вхідні і вихідні порти даних відповідають стандарту (LVPECL);
  • Низький рівень електромагнітних перешкод в навколишнє середовище;
  • Стандарт безпеки лазера IEC-60825;
  • RoHS стандарт.

Технічні характеристики:

Діапазон напруги DC 3.15В~3.45В
Споживання 1Вт
Довжина хвилі 1310nm
Потужність випромінення -15~-3dBm
Чутливість приймача -34 dBm
Тип оптичного волокна Single- mode 9/125um, multi-mode 50/125um
Оптичний порт LC
Дальність передачі даних Single-mode 20km, Multi-mode 2km
ESD 1a contact discharge 3 level
1b air discharge 3 level
Per: IEC61000-4-2
Робоча температура 0℃~70℃
Температура зберігання -40℃~70℃
Вологість 0~95%
Розмір 55.4х13.7х6.25 мм
Матеріал Нержавіюча сталь
Колір Білий
Вага 17г
MTBF >30000h
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
Оптичний модуль SFP SFP-155M-20KM
733.00 грн