0
UKR
Комплект для Розумного будинку Zipato Climate Kit

Комплект для Розумного будинку Zipato Climate Kit

Є в наявності
Відгуки (0)
Код товару: 1123
10311.25 грн
-
+
Купити

Комплект для Розумного будинку Zipato Climate Kit

Zipato Climate Kit - комплект розумного будинку для дистанційного керування мікрокліматом і електроустаткуванням. Комплект вміє здійснювати запрограмовані сценарії роботи побутових пристроїв, що дозволяють системі розумного будинку працювати без втручання людини. Комплект включає в себе контролер Zipabox, ІЧ термостат Z-Wave СН-202 і реле Fibaro Relay Switch FGS-211. Систему можна самостійно модернізувати і розширити, підключивши будь-які інші пристрої розумного будинку сумісні з технологією Z-wave.

Контролер Zipabox дозволяє управляти Z-Wave мережею зі смартфона або комп'ютера. Завдяки інтуїтивному призначеному для користувача інтерфейсу дуже легко використовувати контролер для управління розумним будинком, настройки сцен, асоціацій різних пристроїв і віддаленого підключення до контролера. Інтуїтивно зрозумілий додаток дозволяє зручно і легко контролювати систему розумного будинку в будь-який час і практично на будь-якій відстані. Це дозволить контролеру взяти на себе рутинні операції по дому: активувати систему опалення або кондиціонування, включити потрібні електроприлади і освітлення, підігріти воду в бойлері і т.д. Завдяки гнучкості технології Z-Wave і широкої функціональності контролера легко створювати найрізноманітніші варіанти використання елементів розумного будинку, зручні як для малогабаритної квартири, так і для великого заміського котеджу.

ІЧ термостат СН-202 призначений для управління кондиціонерами допомогою відправки їм спеціальних ІЧ команд. Термостат може відправляти команди на включення, виключення, вибір бажаної температури, управляти швидкістю вентилятора і режимами роботи. Пристрій має нескладний алгоритм вивчення ІЧ команд. Термостат може розширювати свою функціональність за рахунок підключення різних датчиків компанії ConnectHome.

Вбудоване реле Fibaro Relay Switch FGS-211 здатне управляти включенням і вимиканням різних електроприладів і інших виконавчих елементів розумного будинку. Керуючи перемикаються контактами реле здатне управляти включенням і вимиканням різних електроприладів і інших виконавчих елементів розумного будинку. Релейний модуль може управлятися самими різними датчиками і пристроями в мережі Z-Wave - пультами ДУ, брелоками, кнопками, вимикачами, сенсорними консолями. А також виконувати складні команди сценаріїв, що задаються центральним контролером Z-Wave.

Написати відгук
Оцінка: Погано
Добре
Комплект для Розумного будинку Zipato Climate Kit
10311.25 грн