0
UKR

Відеоспостереження

У напруженому ритмі сучасного життя у людини стільки проблем і завдань, що іноді виникає тверде відчуття - потрібно терміново зупинитися і знизити ритм. Бізнес, сім'я, діти, будинок - як все це убезпечити, як бути впевненим, що кожну хвилину там все благополучно? Рішення - системи відеоспостереження, які встановлюються не тільки на режимних об'єктах, великих підприємствах, складах, у фінансових установах, супермаркетах, офісах, але і в житлових будинках, на дитячих майданчиках, на автостоянках або на будь-якому іншому об'єкті. При цьому немає різниці - знаходиться він у приміщенні або на відкритому повітрі. Просто для різних умов застосовуються різні системи і камери.

Чому потрібні системи відеоспостереження?

Сучасний техногенний світ вніс корективи і в питання забезпечення безпеки. Фактично зараз немає «білих плям» для застосування системи відеоспостереження в Києві або в будь-якій точці країни. Якщо раніше ця проблема покладалася повністю на штат сек'юріті, то розвиток цифрових технологій дозволило левову частину роботи людини замінити різними приладами з функціоналом широкого профілю, що набагато ефективніше і економніше.

Організувавши відеоспостереження, ви убезпечите себе від будь-яких протиправних діянь:

 • вандалізму;
 • хуліганства;
 • злодійства;
 • викрадення автомобілів тощо.

Крім того, система відеоспостереження дає можливість керівникам великих підприємств відстежувати те, як їхні підлеглі виконують свої обов'язки. Це дозволить не тільки поліпшити ККД роботи службовців, але в критичних ситуаціях допоможе вирішити спірні виробничі та кадрові питання.

Матеріали, отримані за допомогою системи відеоспостереження, можуть стати незаперечним доказом у судовому розгляді. Ці «свідки» неупереджено зафіксують факт-подію і не змінять своїх показань ні за яких форс-мажорів.

Фактично дані системи дозволяють не тільки довести, але і вчасно виявити, призупинити або попередити правопорушення або злочин. В результаті в житлових будинках по всій Україні відеоспостереження дозволяє мешканцям почувати себе комфортно і безпечно.

Ціна систем відеоспостереження

Якщо ви вирішили встановити на своєму об'єкті - житловому, промисловому або соціальному - відеоспостереження, то одним з основних питань, що цікавлять Вас, буде ціна проекту. На вартість системи відеоспостереження впливає дуже багато факторів. Перерахуємо лише основні.

 • Об'єкт установки. Чим він складніше, тим дорожчим буде весь комплекс.
 • Розмір об'єкта. Від цього залежить кількість необхідних камер, кабелю, різних вузлів.
 • Вартість компонентів комплекту системи відеоспостереження.

Ми можемо запропонувати своїм клієнтам як бюджетні системи відеоспостереження в Києві і інших регіонах, так і моделі за ціною преміум-класу. У приватних або багатоквартирних житлових будинках встановлюються найбільш доступні за вартістю системи відеоспостереження, оскільки і за розмірами, і за складністю це - найпростіший об'єкт. Найбільш складні, а значить дорогі установки монтуються в банках і казино.

«ОТТ» пропонує широкий вибір устаткування від різних виробників з різним діапазоном цін. Об'єднує їх один показник - гідна якість.

Якщо ви вирішите встановити у себе на об'єкті відеоспостереження, ціни нехай вас не хвилюють - ми підберемо той варіант, який буде відповідати виділеному кошторису. І виконаємо монтаж комплекту відеоспостереження якісно за короткий термін.

Купити систему відеоспостереження - дуже розумне рішення

На сьогоднішній день відеоспостереження в Києві - дуже поширене явище. Це дуже зручно, тому так багато охочих купити відеоспостереження. Встановивши його, ви зможете не тільки бути впевненими в безпеці об'єкту, що охороняється, а й:

 • доглядати за дітьми, які граються на дитячих майданчиках;
 • контролювати роботу няні і її поводження з вашою дитиною;
 • запобігати актам вандалізму на території: псування лавок і дитячих майданчиків, графіті на стінах будинків, в під'їздах і ліфтах, псування вхідних дверей і т.п.;
 • не допускати крадіжку і псування майна багатоквартирних будинків (поштових скриньок, кабелів, вентилів систем водопостачання і т.п.);
 • запобігати вживання наркотичних засобів і розпивання спиртних напоїв.

Тому в Україні купити відеоспостереження бажає все більше людей. Незважаючи на те, що ми знаходимося в Києві, замовити відеоспостереження в «ОТТ» може житель будь-якого регіону країни. Якщо ви не впевнені у виборі системи, зателефонуйте, і наші менеджери підкажуть ідеальний варіант для вирішення завдання, що стоїть перед вами.