0
UKR

У сучасному світі кабель і кабельна продукція є невід'ємною частиною багатьох сфер діяльності людини. Вся наша планета оповита павутиною кабелів найрізноманітніших видів і способів застосування.

Який вибрати кабель?

Для правильного вибору кабелю, в першу чергу необхідно задатися питанням: для чого він Вам потрібен, для яких цілей і в яких умовах ви будете його використовувати.

За сферою застосування існують такі види кабелю:

  1. Оптичний кабель - це кабель, створений на основі волоконних світловодів, який використовується в побудові сучасних телекомунікаційних мереж, як глобальних, так і локальних.
  2. Кабель вита пара - використовується в структурованих кабельних системах для передачі сигналу в таких технологіях як: Ethernet, Arcnet, Token ring, USB.
  3. Телефонний кабель. Його назва говорить сама за себе. Використовується для прокладки абонентських телефонних мереж в містах і селах.
  4. Коаксіальний кабель використовується для передачі радіочастотних електричних сигналів і застосовується в різних сферах телекомунікацій, систем безпеки та відеоспостереження.
  5. Силовий кабель. Цей кабель використовується для передачі електроенергії усередині системи електропостачання для «доставки» її кінцевому споживачеві.
  6. Сигнальний кабель - в основному застосовується в слабкострумових системах безпеки. З його допомогою здійснюється підключення охоронних сигналізацій і домофонних систем.

Де купити кабель?

У нашому інтернет-магазині представлений величезний асортимент кабелю багатьох виробників кабельної продукції. Головною нашою перевагою є безпосереднє співробітництво з заводами-виробниками без посередників і перекупників. Це дає нам можливість гарантувати справжність, якість і максимально привабливу ціну.

Купити кабель і замовити доставку і монтаж в Києві і по Україні в інтернет-магазині ОТТ+.