0
UKR
Абонентський термінал TelStream ONU-301 GEPON

Абонентський термінал TelStream ONU-301 GEPON

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 430
350.00 грн
-
+
Купить

Швидше за все Вас цікавлять не тільки абонентські термінали ONU, а й комплексні рішення з монтажу телекомунікаційних мереж. Якщо так - ми з радістю Вам допоможемо:

C этим товаром покупают
Кабель оптичний Одескабель ОКТ-Д(1,5)П-8Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКТ-Д(1,5)П-8Е1
10.68 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Кабель оптичний Одескабель ОКАД-А(0,5)ПУнг-HF-2Е7
Кабель оптичний Одескабель ОКАД-А(0,5)ПУнг-HF-2Е7
6.20 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Патчкорд оптичний SC-LC, 3М | SM, Simplex
Патчкорд оптичний SC-LC, 3М | SM, Simplex
46.90 грн
Минимальное количество
для покупки 10шт.

Швидше за все Вас цікавлять не тільки абонентські термінали ONU, а й комплексні рішення з монтажу телекомунікаційних мереж. Якщо так - ми з радістю Вам допоможемо:

Абонентський термінал TelStream ONU-301 GEPON

EPON ONU - призначений для використання в пасивних оптичних мережах (PON) в якості абонентського пристрою (ONU). Відповідає вимогам стандартів IEEE802.3ah, YD/T1475-2006 і CTC2.0/2.1. ONU має один порт RJ-45 для підключення обладнання до локальної мережі абонента і оптичний порт SC/PC для підключення до пасивної оптичної мережі. Швидкість оптичного порту до 1Гбіт/с. Термінал сумісний з головними пристроями (OLT): ZTЕ, BDCOM, Huawei. У комплект поставки входить блок живлення 12В 0,5 А.

Функціональні особливості:

  • Підтримка обмеження швидкості передачі даних.
  • Відповідає стандарту IEEE802.3ah.
  • Відстань передачі до 20км (-27дБм).
  • Підтримка шифрування даних.
  • Підтримка DBA.
  • Захист від широкомовного шторму.
  • Підтримка ізоляції портів.
  • Підтримка автовизначення, виявлення сигналу.
  • Віддалене оновлення ПЗ ONU.
  • Підтримка VLAN.
  • Підтримка ACL і SNMP.
  • Підтримка конфігурацій LLID, QoS.
  • Сигналізація про припинення подачі електроживлення.

Основні характеристики:

  • Виявлення мережевих петель.
  • Підтримка multicast VLAN.
  • Підтримка management IP.
  • Підтримка шейпінгу портів.
  • Підтримка Port Security.
  • Просте підключення в мережу PON.

Комплектація:

  • абонентський термінал;
  • блок живлення DC 12V;
  • керівництво користувача / інструкція по установці.
Характеристики
Підтримка конфігурацій LLID, Qo є
Сигналізація про припинення подачі живлення є
Кількість Ethernet-портів 1
Кількість PON-портів 1 SC / PC
Підтримка DBA є
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
Абонентський термінал TelStream ONU-301 GEPON
350.00 грн