0
UKR
Оптичний адептер LC-LC | SM Розетка - Duplex

Оптичний адептер LC-LC | SM Розетка - Duplex

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 515
22.00 грн
-
+
Купить

Швидше за все Вас цікавлять не тільки адаптери і розетки, а й комплексні рішення з монтажу телекомунікаційних мереж. Якщо так - ми з радістю Вам допоможемо:

C этим товаром покупают
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,5)П-8Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,5)П-8Е1
9.51 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Патчкорд оптичний ST-ST, 3М | SM, Simplex
Патчкорд оптичний ST-ST, 3М | SM, Simplex
70.30 грн
Минимальное количество
для покупки 10шт.
Кабель оптичний Одескабель ОЦПс-4A1(1х4)-1,0
Кабель оптичний Одескабель ОЦПс-4A1(1х4)-1,0
6.00 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Кабель оптичний Utex ОКП8(2.7)Т-12
Кабель оптичний Utex ОКП8(2.7)Т-12
11.75 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м

Швидше за все Вас цікавлять не тільки адаптери і розетки, а й комплексні рішення з монтажу телекомунікаційних мереж. Якщо так - ми з радістю Вам допоможемо:

Оптичний адептер LC-LC | SM Розетка - Duplex

Області застосування:

  • Телекомунікаційні мережі.
  • CATV.
  • Локальні мережі (LAN).
  • Вимірювальне обладнання.
  • Обробка даних мережі.
  • Промислові, військові та медичні мережі.
Тип конектора LC-LC
Структура Duplex
Тип волокна Single Mode
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
Оптичний адептер LC-LC | SM Розетка - Duplex
22.00 грн