0
UKR
Оптичний адептер SC-SC | SM Розетка - Duplex

Оптичний адептер SC-SC | SM Розетка - Duplex

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 513
12.00 грн
-
+
Купить

Швидше за все Вас цікавлять не тільки адаптери і розетки, а й комплексні рішення з монтажу телекомунікаційних мереж. Якщо так - ми з радістю Вам допоможемо:

C этим товаром покупают
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,5)П-2Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,5)П-2Е1
5.70 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Патчкорд оптичний ST-ST, 1М | SM, Simplex
Патчкорд оптичний ST-ST, 1М | SM, Simplex
59.90 грн
Минимальное количество
для покупки 10шт.
Кабель оптичний Одескабель ОЦПс-1A1(1х1)-1,0
Кабель оптичний Одескабель ОЦПс-1A1(1х1)-1,0
3.60 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Кабель оптичний Utex ОКП8(2.7)Т-04
Кабель оптичний Utex ОКП8(2.7)Т-04
9.80 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м

Швидше за все Вас цікавлять не тільки адаптери і розетки, а й комплексні рішення з монтажу телекомунікаційних мереж. Якщо так - ми з радістю Вам допоможемо:

Оптичний адептер SC-SC | SM Розетка - Duplex

Області застосування:

  • Телекомунікаційні мережі.
  • CATV.
  • Локальні мережі (LAN).
  • Вимірювальне обладнання.
  • Обробка даних мережі.
  • Промислові, військові та медичні мережі.
Тип конектора SC-SC
Структура Duplex
Тип волокна Single Mode
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
Оптичний адептер SC-SC | SM Розетка - Duplex
12.00 грн