0
UKR
Оптичний адептер FC-FC | SM Розетка - Simplex

Оптичний адептер FC-FC | SM Розетка - Simplex

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 516
12.30 грн
-
+
Купить
C этим товаром покупают
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,5)П-12Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,5)П-12Е1
11.82 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Патчкорд оптичний ST-ST, 5М | SM, Simplex
Патчкорд оптичний ST-ST, 5М | SM, Simplex
124.00 грн
Минимальное количество
для покупки 10шт.
Кабель оптичний Одескабель ОЦПс-8A1(1х8)-1,0
Кабель оптичний Одескабель ОЦПс-8A1(1х8)-1,0
8.40 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Кабель оптичний Utex ОКП8(2.7)Т-16
Кабель оптичний Utex ОКП8(2.7)Т-16
13.13 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м

Оптичний адептер FC-FC | SM Розетка - Simplex

Області застосування:

  • Телекомунікаційні мережі.
  • CATV.
  • Локальні мережі (LAN).
  • Вимірювальне обладнання.
  • Обробка даних мережі.
  • Промислові, військові та медичні мережі.
Тип конектора FC-FC
Структура Simplex
Тип волокна Single Mode
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
Оптичний адептер FC-FC | SM Розетка - Simplex
12.30 грн