0
UKR
ОПТИЧЕСКИЙ аттенюатором LC-LC

ОПТИЧЕСКИЙ аттенюатором LC-LC

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 527
280.00 грн
-
+
Купить

Швидше за все Вас цікавлять не тільки атенюатори оптичні, а й комплексні рішення з монтажу телекомунікаційних мереж. Якщо так - ми з радістю Вам допоможемо:

C этим товаром покупают

Швидше за все Вас цікавлять не тільки атенюатори оптичні, а й комплексні рішення з монтажу телекомунікаційних мереж. Якщо так - ми з радістю Вам допоможемо:

ОПТИЧЕСКИЙ аттенюатором LC-LC

ГАЛУЗІ ВИКОРИСТАННЯ

  • CATV
  • Телекомунікаційні мережі
  • Локальні мережі (LAN)
  • & lt ; li> WAN мережі
  • Обробка даних мережі
  • Промислові, військові та медичні & amp; nbsp; мережі
Характеристики
Тип конектора ЛЗ
Тип волокна SingleMode
Тип виконання Вилка - Розетка
Внесене згасання 2, 5, 7, 10, 15 дБ
Точність загасання ± 10%
Матеріал корпусу метал
Робоча температура -40 ~ +80 ° C
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
ОПТИЧЕСКИЙ аттенюатором LC-LC
280.00 грн