0
UKR
ОПТИЧЕСКИЙ МОДУЛЬ SFP-CWDM-1GB | LC, 40KM TX1450, TX1330

ОПТИЧЕСКИЙ МОДУЛЬ SFP-CWDM-1GB | LC, 40KM TX1450, TX1330

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 533
3490.00 грн
-
+
Купить
C этим товаром покупают
Кабель оптичний Одескабель ОКТ8-М(4,0)П-8Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКТ8-М(4,0)П-8Е1
13.64 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,5)П-2Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,5)П-2Е1
5.70 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Кабель оптичний Одескабель ОКТ-Д(1,0)П-2Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКТ-Д(1,0)П-2Е1
5.05 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Патчкорд оптичний SC-SC, 10М | SM, Simplex
Патчкорд оптичний SC-SC, 10М | SM, Simplex
81.00 грн
Минимальное количество
для покупки 10шт.

ОПТИЧЕСКИЙ МОДУЛЬ SFP-CWDM-1GB | LC, 40KM TX1450, TX1330

SFP LC 1.25Гбіт / с & amp; nbsp; - CWDM модулі призначені для організації каналів передачі даних через два оптичних волокна з типом коннектора LC зі швидкістю до 1,25 Гбіт / с. & Amp; nbsp;
Модуль розрахований на відстань 40 км.
Можливість двостороння через два волокна здійснюється за допомогою технології поділу каналів передачі (CWDM) і прийому через різні довжини хвиль & amp; nbsp; (1270 nm, 1290nm, 1310nm .... 1610nm) . & amp; nbsp;

Характеристики
Робоча довжина хвилі (+1270 nm, 1290nm, 1310nm .... 1610nm)
Дальність зв'язку 40км
Напруга живлення 3,3
Тип роз'єму LC / PC
Швидкість передачі 1,25Гбіт / с
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
ОПТИЧЕСКИЙ МОДУЛЬ SFP-CWDM-1GB | LC, 40KM TX1450, TX1330
3490.00 грн