0
UKR
ОПТИЧЕСКИЙ SFP модуль WDM-1GB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, LC, 20KM

ОПТИЧЕСКИЙ SFP модуль WDM-1GB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, LC, 20KM

Є в наявності
Відгуки (0)
Код товару: 529
470.00 грн
-
+
Купити
З цим товаром купують
Кабель оптичний Одескабель ОКТ8-М(2,7)П-4Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКТ8-М(2,7)П-4Е1
7.92 грн
Мінімальна кількість
для покупки 1000м
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,0)П-2Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,0)П-2Е1
4.52 грн
Мінімальна кількість
для покупки 1000м
Кабель оптичний Одескабель ОКТ-Д(0,5)П-1Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКТ-Д(0,5)П-1Е1
3.60 грн
Мінімальна кількість
для покупки 1000м
Патчкорд оптичний SC-SC, 1М | SM, Simplex
Патчкорд оптичний SC-SC, 1М | SM, Simplex
38.97 грн
Мінімальна кількість
для покупки 10шт.

ОПТИЧЕСКИЙ SFP модуль WDM-1GB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, LC, 20KM

SFP LC 1.25Гбіт / с & amp; nbsp; - WDM модулі призначені для організації каналів передачі даних через одне оптичне волокно з типом коннектора LC зі швидкістю до 1,25 Гбіт / с. & Amp; nbsp;
Модуль розрахований на відстань 20 км.
Можливість двостороння через одне волонко здійснюється за допомогою технології поділу каналів передачі (WDM) і прийому через різні довжини хвиль (1310 або 1550 нм). & amp; nbsp;

Характеристики
Робоча довжина хвилі 1310нм і 1550нм
Дальність зв'язку 20км
Напруга живлення 3,3
Тип роз'єму LC / PC
Швидкість передачі 1,25Гбіт / с
Написати відгук
Оцінка: Погано
Добре
ОПТИЧЕСКИЙ SFP модуль WDM-1GB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, LC, 20KM
470.00 грн