0
UKR
SFP модуль ОПТИЧНИЙ WDM-100MB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, SC, 20KM

SFP модуль ОПТИЧНИЙ WDM-100MB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, SC, 20KM

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 530
360.00 грн
-
+
Купить

Швидше за все Вас цікавлять не тільки модулі SFP, а й комплексні рішення з монтажу телекомунікаційних мереж. Якщо так - ми з радістю Вам допоможемо:

C этим товаром покупают
Кабель оптичний Одескабель ОКТ8-М(2,7)П-8Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКТ8-М(2,7)П-8Е1
11.88 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,0)П-4Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,0)П-4Е1
5.89 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Кабель оптичний Одескабель ОКТ-Д(0,5)П-2Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКТ-Д(0,5)П-2Е1
4.17 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Патчкорд оптичний SC-SC, 2М | SM, Simplex
Патчкорд оптичний SC-SC, 2М | SM, Simplex
40.00 грн
Минимальное количество
для покупки 10шт.

Швидше за все Вас цікавлять не тільки модулі SFP, а й комплексні рішення з монтажу телекомунікаційних мереж. Якщо так - ми з радістю Вам допоможемо:

SFP модуль ОПТИЧНИЙ WDM-100MB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, SC, 20KM

SFP SC 100 Мбіт / с & amp; nbsp; - WDM модулі призначені для організації каналів передачі даних через одне оптичне волокно з типом коннектора SC зі швидкістю до 100 Мбіт / с. & Amp; nbsp;
Модуль розрахований на відстань 20 км.
Можливість двостороння через одне волонко здійснюється за допомогою технології поділу каналів передачі (WDM) і прийому через різні довжини хвиль (1310 або 1550 нм). & amp; nbsp;

Характеристики
Робоча довжина хвилі 1310нм і 1550нм
Дальність зв'язку 20км
Напруга живлення 3,3
Тип роз'єму SC / PC,
Швидкість передачі 100 Мбіт / с
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
SFP модуль ОПТИЧНИЙ WDM-100MB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, SC, 20KM
360.00 грн