0
UKR
SFP-WDM-100MB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, SC, 3KM | МОДУЛЬ ОПТИЧЕСКИЙ

SFP-WDM-100MB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, SC, 3KM | МОДУЛЬ ОПТИЧЕСКИЙ

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 532
249.00 грн
-
+
Купить
C этим товаром покупают
Кабель оптичний Одескабель ОКТ8-М(4,0)П-4Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКТ8-М(4,0)П-4Е1
13.31 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,0)П-12Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКАДт-Д(1,0)П-12Е1
10.63 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Кабель оптичний Одескабель ОКТ-Д(1,0)П-1Е1
Кабель оптичний Одескабель ОКТ-Д(1,0)П-1Е1
4.40 грн
Минимальное количество
для покупки 1000м
Патчкорд оптичний SC-SC, 5М | SM, Simplex
Патчкорд оптичний SC-SC, 5М | SM, Simplex
86.40 грн
Минимальное количество
для покупки 10шт.

SFP-WDM-100MB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, SC, 3KM | МОДУЛЬ ОПТИЧЕСКИЙ

SFP SC 100 Мбіт / с & amp; nbsp; - WDM модулі призначені для організації каналів передачі даних через одне оптичне волокно з типом коннектора SC зі швидкістю до 100 Мбіт / с. & Amp; nbsp;
Модуль розрахований на відстань 3 км.
Можливість двостороння через одне волонко здійснюється за допомогою технології поділу каналів передачі (WDM) і прийому через різні довжини хвиль (1310 або 1550 нм). & amp; nbsp;

Характеристики
Робоча довжина хвилі 1310нм і 1550нм
Дальність зв'язку 3км
Напруга живлення 3,3
Тип роз'єму SC / PC,
Швидкість передачі 100 Мбіт / с
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
SFP-WDM-100MB (1310, 1550) | ОДНЕ ВОЛОКНО, SC, 3KM | МОДУЛЬ ОПТИЧЕСКИЙ
249.00 грн