0
UKR
Патчкорд оптичний SC-LC, 3М | MM, Simplex

Патчкорд оптичний SC-LC, 3М | MM, Simplex

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 608
49.90 грн
-
+
Минимальное количество для покупки 10шт., кратно 10шт.
Купить
C этим товаром покупают

Патчкорд оптичний SC-LC, 3М | MM, Simplex

Особливості:

  • Малі втрати.
  • Мале відображення.
  • Хороша відтворюваність.
  • Хороша замінність.
  • Висока температурна стабільність.
Тип конекторівSC-LC
Структура патчкордаSimplex
Тип волокнаMultiMode OM2
Довжина патчкорда3 м
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
Патчкорд оптичний SC-LC, 3М | MM, Simplex
49.90 грн