0
UKR
Патчкорд оптичний SC-SC, 1М | MM, Simplex

Патчкорд оптичний SC-SC, 1М | MM, Simplex

Есть в наличии
Отзывы (0)
Код товара: 607
72.80 грн
-
+
Минимальное количество для покупки 10шт., кратно 10шт.
Купить
C этим товаром покупают

Патчкорд оптичний SC-SC, 1М | MM, Simplex

Особливості:

  • Малі втрати.
  • Мале відображення.
  • Хороша відтворюваність.
  • Хороша замінність.
  • Висока температурна стабільність.
Тип конекторівSC-SC
Структура патчкордаSimplex
Тип волокнаMultiMode OM2
Довжина патчкорда1 м
Написать отзыв
Оценка: Плохо
Хорошо
Патчкорд оптичний SC-SC, 1М | MM, Simplex
72.80 грн